פברואר יוצא מן הכלל

מהו פברואר יוצא מן הכלל?

"פברואר יוצא מן הכלל", נועד לקדם השתלבות של אנשים עם מוגבלות בקהילה. במסגרתו יתקיימו מאות פעילויות שנועדו לעודד שילוב, נגישות, היכרות ושותפות של ילדים ואנשים עם מוגבלות בקהילותיהם.

החברה למתנסים פועלת נמרצות מזה שנים לקדם את תפיסת והטמעת נושא הנגישות במרכזים הקהילתיים להתערות אנשים עם מוגבלות בקהילה המקומית, כך שישתתפו בפעילות, ייהנו ממשאבים, יהיו בעלי השפעה במוקדי הכרעה, וישאו באחריות לאיכות החיים בקהילה, יחד עם כל חברי הקהילה ובאותה מידה.

פברואר יוצא מן הכלל 2021

הקורונה עדין פה והיא מציבה שלל אתגרים. השנה יותר מתמיד חשוב למרות הריחוק לכוון את הזרקור אל אנשים עם מוגבלות. לשתף ולהשתתף בפעילויות מקרבות,  שאומרות שוויון קבלה והכלה.

השנה אנחנו פורצים את הגבולות ומקיימים מאות פעילויות משלבות מצפון הארץ ועד דרומה בחודש אחד יוצא מן הכלל, מרחוק ומקרוב (ככל שמאפשרות ההגבלות).

מחפשים רעיונות לפעילות?

רעיון לפעילות - משחק "תודה על התשובה"

חפשו אירוע - פברואר 2021


אירועים

دراما المنطاد والطرابيش

دراما المنطاد والطرابيش

איפה: ירושלים - מרכז קהילתי צור באהר

لعبة تطير المنطاد ، لعبة السباق مع الطابة حول الطرابيش و اختيار اقنعة ووجوه مختلفة لارتدائها تقدمها مي فرح من مركز سبيرت والهدف تفريغ المشاعر لدى الاطفال وتعزيز ثقتهم بأنفسهم من خلال التمثيل والمحاكاة

מול כולם

מול כולם

איפה: נתניה - מרכז קהילתי נתניה מזרח

מיכאל הוא ילד שסובל מתסמונת "טורט", תסמונת שגורמת לו להשמיע קולות ללא שליטה ותנועות לא רצוניות. כל חייו עבר מבית ספר לבית ספר ולא הצליח להשתלב, אבל השנה מחליטה אמו שהיא לא מוכנה לוותר ורושמת אותו לבית ספר חדש בכיתה "רגילה".

לא נכה אל תחנה

לא נכה אל תחנה

איפה: נהריה - מרכז קהילתי נהריה

צוות מתנ"ס נהריה בשיתוף ילדי תכנית "פותחים עתיד" (תוכנית לילדים בסיכון) יסתובבו ברחוב המרכזי בנהריה ויחלקו מדבקות לרכב לנהגים עם הסלוגן "לא נכה אל תחנה" ובנוסף יחלקו איגרת הסבר על חשיבות אי חנייה בחניית נכים. 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10